En İyi Kredi Kartı Hangisi?

En iyi kredi kartı hangisi? gibi bir soru sorulduğu zaman bankanın müşterilerine göre kuşkusuz tüketici memnuniyeti, banka imajı, kullanıcı yoğunluğu ve kampanyaları araştırarak kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekir.

Bankaların en son yayınlamış olduğu faaliyet raporlarını inceleyerek veya bankaların müşteri hizmetleri ile konuşarak size en uygun bankanın kredi kartını alabilirsiniz. Tüketici yoğunluğunun fazla olduğu bankaların yeni en çok kredi kartı müşterisi olan bankaların memnuniyeti fazla olmaktadır. Bununla birlikte başka kriterleri de eklendiği zaman doğru bankadan kredi kartınızı alabilirsiniz.

En İyi Kredi Kartı Listesini sizler için araştırdık ve hep birlikte göz atalım.

Yapı Kredi – Worldcard

Son faaliyet raporuna göre en çok kredi kartı müşterisi olan bankalardan bir tanesi Yapı Kredi’dir. Aynı zamanda dünyanın en değerli kredi kartı listesine giren Worldcard yaygın olarak üye iş yeri ve her dönem gerçekleştirilen kampanyaları ile en iyi kredi kartı listesinin basında yer almaktadır.

Garanti Bankası – Bonus Card

En çok kampanya düzenleyen ve kredi kartı müşterisi çok olan ikinci bankadan Garanti Bankasıdır. Doğal olarak kredi kartı Bonus Card ile popüler olmuştur. Üye iş yerleri de oldukça geniş bir ağa sahip olan Garanti Bankası 20’den fazla Bonus Card çeşidi mevcuttur.

İş Bankası – Maximum Kart

Üçüncü kredi kartı ise İş Bankası tarafından müşterilerine verilen kredi kartı Maximum Kart’tır. Sık olarak kampanyalar düzenleyen banka 200 binden fazla hizmet üye iş yeri ağına sahiptir. Maximum kartı sadece İş Bankası değil Ziraat Bankası’da kullanmaktadır. Oldukça geniş kampanyaları olan kartı kullanan büyük bir kitle mevcuttur.

Akbank – Axess

Akbank tarafından verilen kredi kartı ürünü olan Axess en çok kullanıcıya sahip diğer bankalardan bir tanesidir. Her dönem kampanya yapan banka dikkatleri üzerinde toplayarak düzenli olarak çekiliş programları yapmaktadır.

Finansbank – CardFinans

Finansbank en yoğun kampanyalarla müşterilerini memnun etmeye çalışarak ve yeni müşteriler çekmek isteyen banka diğer banka olmuştur. Finansbank’ın sunmuş olduğu kredi kartı Cardfinans ülkemizde müşterileri en çok olan beşinci bankadır.

Leave a Reply