Aktifbank’tan Ayrıcalıklı N Kolay Krediler, Hemen İnceleyin!

Bu yazıda; Aktifbank tarafından verilen N Kolay Krediler hakkında bilgiler sunacağız. Aktifbank n kolay krediler kapsamında hangi krediler verilmektedir? Aktifbank N Kolay kredi faiz oranları nedir? Aktifbank n kolay ihtiyaç kredisi almak için ne yapmak gerekir, nasıl başvurulur? Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 

Aktifbank Hakkında Ne Biliyoruz?

Aktifbank hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse 1998 yılında kurulan genç oluşumlu bankalardan biri olarak nitelendirebiliriz. Şube sayısı, atm sayısı gibi kriterler açısından çok az yeterliliğe sahip olan Aktifbank genelde kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sunmasıyla tanınır. Bu nedenle özellikle düşük kredi notu olanlar Aktifbank’ın kapısını çalabilir. Aktifbank’ın en öne çıkan kredisi N Kolay Krediler adıyla bilinen kredi türleridir. Peki Aktifbank N kolay krediler nelerdir? Aktifbank N kolay kredi kapsamında farklı ihtiyaçlar için kredi paketleri oluşturulmuştur. Bunlar arasında en çok tercih edilenler; PTT emekli kredisi, N Kolay taşıt kredisi, taksitli alışveriş kredisi ve borç transferi kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. N kolay ihtiyaç kredisi almak isteyenler nasıl başvuru yapabilir, inceleyelim.

 

Aktifbank PTT Emekli Kredisi Hakkında Bilgiler

Aktifbank PTT emekli kredisi, emekli olup maaşını PTT’den alanlar için oluşturulmuş bir kredi türüdür. Aktifbank PTT emekli kredisi; kefilsiz, şartsız olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Maaşını PTT’den alan emekliler, 80.000 liraya varan limitler dahilinde herhangi bir PTT şubesinden kredi çekebilmektedir. Hatta PTT şubesine bile gitmeden oturduğunuz yerde sms ile Aktifbank PTT emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi alabilmek için PTT boşluk TC Kimlik numaranızı 3050‘ye SMS ile gönderip başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Aktifbank N Kolay İhtiyaç Kredisi Hakkında Bilgiler

Aktifbank N kolay ihtiyaç kredisi almak gerçekten de çok kolay. Bu konuda iki tane başvuru yöntemi mevcut. Birincisi; sms ile n kolay kredi başvurusu, ikincisi ise internetten n kolay kredi başvurusu. SMS ile Aktifbank N kolay kredisi almak için KREDİ boşluk, TC Kimlik Numaranızı yazıp 3050’ySMS göndermelisiniz. Kredi başvurusu olumlu sonuçlanırsa 40.000 TL’ye kadar krediniz direkt hesabınıza gönderilir. Aktifbank N Kolay Kredi özelliklerinden birisi de şubede sıra bekleme, sayfalarca kağıdı imzalama gibi zorunlulukların olmamasıdır. İnternetten aktifbank n kolay kredi başvurusu da oldukça basittir. Öncelikle https://www.nkolaykredi.com.tr/ adresine giriyorsunuz. Sonra karşınıza çıkan formu doldurup kredi başvurusu talebinizi gönderiyorsunuz. Sonuç olarak başvurunuzun olumlu çıkması durumunda 40.000 liraya varan limitlerle krediniz hesabınıza gönderiliyor. Evrak-belge imza işleriyle uğraşmadan, kredi kartı kullanma, otomatik fatura ödeme talimatı verme gibi zorunluluklarla uğraşmadan kredinizi çekebiliyorsunuz.

 

Aktifbank N Kolay İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları (2020 Güncel)

Aktifbank n kolay ihtiyaç kredisi faiz oranları diğer bankalara oranla biraz yüksek seviyededir. Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi Aktifbank, diğer bankalara kıyasla daha az şart isteyip daha kolay kredi vermektedir. Buna karşılık da Aktifbank kredi faiz oranları yüksektir. 2020 yılında Aktifbank n kolay ihtiyaç kredisi faiz oranları 15.000 liraya kadar %1,89 olarak, 15.000 lira üstünde çekilen krediler için ise %1,59 olarak uygulanmaktadır.

Related posts

Leave a Comment