Hakkımızda

Günümüzde gelişen bankacılık sektörü sayesinde bireylerin finansman erişimi oldukça kolay hale gelmiştir. Nitekim bankalar tarafından konut kredisinden ihtiyaç kredisine, taşıt kredisinden araba kredisine varana dek birçok alanda kredi paketleri sunulmaktadır. Tüketiciler de ihtiyaçları doğrultusunda tercih ettiği bankalar vasıtasıyla bu ihtiyaç duyduğu alandaki nakit açığını gidermektedir.

Her ne kadar nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için kapısını çalsak da bankalardan kredi çekerken çok dikkatli olmak gerekir. Nitekim kredi faiz oranları başta olmak üzere birçok maliyet kalemi bankadan bankaya veya kredi türüne göre değişmektedir. Bu nedenle hatalı bir banka kredisi tercihiyle binlerce lira fazladan maliyetle karşılaşabilirsiniz.

Faizsizkredi.net platformu olarak bizim temel amacımız da en uygun krediyi bulmayı kolaylaştırma olarak adlandırılabilir. Çünkü sizler için yapacağımız makale paylaşımlarıyla; kredi çekerken nelere dikkat edileceğini, faizsiz kredi veya düşük faizli kredi araştırmasının nasıl yapılacağını, en uygun kredi veren bankalar hangileri vb. konular hakkında bilgi ve tecrübe ve fikir aktarımı yapacağız.

Özellikle belirtmek isteriz ki söz konusu para olunca paylaşılan bilgiler daha fazla hassaslık taşımaktadır. Bu nedenle yazılarımız asla tavsiye niteliği taşımayıp daha ziyade araştırmalar ve edinilen tecrübeler eşliğinde oluşturulmuş bilgi karışımlarıdır. Ek olarak şunu da vurgulamak isteriz; bankacılık sektöründe yer alan krediler, kredi kartları, mevduat faizleri vb. birçok ürün sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle bilhassa güncel kredi faiz oranlarını bankaların internet siteleri üzerinden edinmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.